Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Kontakt

W razie pytań lub wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy: digiworld@uj.edu.pl

Aby otrzymać wszystkie aktualne informacje bezpośrednio na swojego maila, zachęcamy do dopisania się do: newslettera

Osoby z którymi można się kontaktować na poszczególnych Wydziałach:

  • Wydział Filologiczny UJ: dr hab. Agata Hołobut (agata.holobut@uj.edu.pl, inne funkcje: osoba do kontaktu w prelabie DH)
  • Wydział Geografii i Geologii UJ: dr Dorota Salata (dorota.salata@uj.edu.pl)
  • Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ : dr hab. Magda Wójcik, prof. UJ (magda.wojcik@uj.edu.pl, inne funkcje: osoba do kontaktu w prelabie DC&A)
  • Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ: dr Błażej Sajduk (blazej.sajduk@uj.edu.pl, inne funkcje: opiekun seminarium Digiworld)
  • Wydział Chemii UJ: dr hab. Marcin Andrzejak (marcin.andrzejak@uj.edu.pl)
  • Wydział Chemii UJ: dr hab. Mariusz Mitoraj, prof. UJ (mariusz.mitoraj@uj.edu.pl)
  • Centrum Badań Ilościowych nad Polityką UJ: dr Dariusz Stolicki (dariusz.stolicki@uj.edu.pl, inne funkcje: osoba do kontaktu w prelabie: VSOC, członek komisji recenzenckiej w konkursach POBu)
  • Wydział Filozoficzny UJ: dr Artur Gunia (artur.gunia@uj.edu.pl, inne funkcje: wspracie systemu przyjmowania wniosków konkursowych w POB, komunikacja z recenzentami wydziałowymi)
  • Wydział Matematyki i Informatyki UJ: dr Przemysław Spurek (przemyslaw.spurek@uj.edu.pl, inne funkcje: p.o. koordynatora POB, odpowiedzialny za zebranie danych dot. zapotrzebowań na oprogramowanie)
  • Wydział Prawa i Administracji UJ: dr Przemysław Pałka (przemyslaw1.palka.uj.edu.pl)
  • Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ: dr Jeremi Ochab (jeremi.ochab@uj.edu.pl, inne funkcje: pierwszy koordynator POB)