Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część III

19.05.2022
27 maja po raz trzeci, odbędzie się spotkanie online na którym posłuchamy podsumowania wyników kolejnego minigrantu zrealizowanego w POB Digiworld. Naszym gościem będzie dr Bartosz Lisowski, kierownik projektu. Serdecznie zapraszamy do dołączenia, poprzez platformę Teams.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część III
Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część II

26.04.2022
W najbliższy piątek tj. 29 kwietnia już po raz drugi, odbędą się spotkania online z przedstawicielami zespołów badawczych, które zakończyły prace w ramach przyznanych minigrantów. Bardzo serdecznie zapraszamy do dołączenia, poprzez platformę Teams oraz zadawanie pytań i wymianę spostrzeżeń.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część II
Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld

20.04.2022
W najbliższym czasie odbędą się spotkania online z przedstawicielami zespołów badawczych, które zakończyły już prace w ramach przyznanych minigrantów. Będzie to okazja do podsumowań, pytań i wniosków. Szczegóły w artykule. Bardzo serdecznie zapraszamy.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld

21.12.2021
W związku z planowaną od stycznia 2022 r. reorganizacją Programu Strategicznego Inicjatywa Doskonałości w Uniwersytecie Jagiellońskim oraz związanymi z nią zmianami budżetowymi w POB DigiWorld, Zespół Sterujący POB podjął decyzję o rozszerzeniu listy projektów finansowanych w konkursie na minigranty badawcze dla pracowników w DigiWorld 2021/1. Poniżej zamieszczamy uzupełnione statystyki konkursowe, pełną listę laureatów oraz przypominamy informacje dla laureatów.
więcej o Rozszerzenie listy laureatów konkursu na minigranty badawcze w POB DigiWorld UJ 2021/1

08.11.2021
POB DigiWorld informuje o ogłoszeniu konkursowym na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w dyscyplinach matematyka, informatyka lub informatyka techniczna i telekomunikacja w zakresie zaawansowanych metod obliczeniowych lub sztucznej inteligencji (AI) na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ.
więcej o Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ