Podsumowanie minigrantów w POB DigiWorld 05.05.2023

02.05.2023
W ramach podsumowań minigrantów w POB DigiWorld, 5 maja 2023 r. o godzinie 13:00 o wynikach swojego projektu opowiedzą dr Dawid Tarłowski i dr Damian Jelito.
więcej o Podsumowanie minigrantów w POB DigiWorld 05.05.2023
Podsumowanie minigrantów w POB DigiWorld - część X

25.04.2023
W ramach X części podsumowań minigrantów w POB DigiWorld, 28 kwietnia 2023 r. o godzinie 14:00 o wynikach swojego projektu opowie dr Grzegorz Bryda.
więcej o Podsumowanie minigrantów w POB DigiWorld - część X
Podsumowanie minigrantów w POB DigiWorld - część IX

10.11.2022
W ramach IX części podsumowań minigrantów w POB DigiWorld 15 listopada 2022 r. o godzinie 11:00 o wynikach swojego projektu opowie dr inż. Krzysztof Kutt.
więcej o Podsumowanie minigrantów w POB DigiWorld - część IX
Kraków Workshop on Robotics

28.09.2022
12 i 13 października 2022 r. odbył się Kraków Workshop on Robotics. Wydarzenie realizowane w ramach POB Digiworld UJ organizowane jest zarówno online jak i stacjonarnie. O tym w jaki sposób sztuczna inteligencja na dobre rozgości się w życiu społecznym, rozmawiać będą specjaliści z Uniwersytetu Technicznego w Wiedniu, Politechniki Czeskiej w Pradze, Uniwersytetu Nauk Stosowanych w Osnabrück, Uniwersytetu w Surrey oraz nasi naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
więcej o Kraków Workshop on Robotics
Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część VIII

26.09.2022
30 września tuż przed inauguracją nowego roku akademickiego w ramach ósmej części podsumowań minigrantów w POB Digiworld, o wynikach swojego projektu opowie dr hab. Zenon Rajfur, prof. UJ.
więcej o Podsumowanie Minigrantów w POB Digiworld. Część VIII